302

Rubint Ávrahám Péter (1958)

Pihenés

Technika: olaj, karton
Méret: 15 x 15 cm
j.b.l.: Rubint
hátoldalán: Rubint ÁP 11/06/2003/17.30
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 31 000 Ft