Kokas Ignác: Táj
Kokas Ignác: Táj

Kokas Ignác (1926-2009)

Táj

akvarell, papír, 22 x 34 cm, j.j.l.: Kokas I. 1962
  • Nyertes licit: 120 000 Ft