390

Vass Elemér (1887-1957)

Tájkép

olaj, farost; 66x82cm
j.b.l.: Vass E. 1946
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%