98

Rudnay Gyula (1878-1957)

Tájkép

olaj, vászon,
40,5 x 55,5 cm,
j.b.l.: Rudnay Gyula
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%