84

Mihalik Dániel (1869-1910)

Tájkép

Technika: olaj, vászon
Méret: 58 x 73 cm
j a hátoldalon: Mihalik Dániel
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%