274

Bihari Sándor (1855-1906)

Tájkép

Technika: akvarell, papír
Méret: 12 x 21 cm
j.b.l.: Bihari S

MNG bírálati szám: 494/976
HUF 55 000 — 70 000
EUR 177 — 225
USD 191 — 243

Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 52 000 Ft (167 EUR*, 181 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00