190

Reissmann Károly Miksa (1856-1917)

Tájkép

olaj, vászon, 65 x 100 cm, j.j.l.: Reiszmann KM
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%