1

Aba Novák Vilmos (1894-1941)

Tájkép alakokkal XVII

Technika: rézkarc, papír
Méret: 27,5 x 19,5 cm
j.j.l.: Aba Novák22
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (106 EUR*, 116 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 38 000 Ft