269

Bukta Imre (1952)

Tájkép locsolókannával

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 140 cm
j.j.l.: Bukta '90
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00