Halász László: Tájkép párban

675

Halász László (?-?)

Tájkép párban

Technika: olaj, karton
Méret: 21 x 27 cm
j.j.l.: j.b.l.: Halász L
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%