Darnaut Hugo (1851-1937)

Tájkép triptichon

Technika: színezett litográfia, papír kerettel
Méret: 67 x 132 cm
j.b.l.: H. Darnaut

Ár: 84 000 Ft (270 EUR*, 292 USD*)