34

Gulyás János (Ozorai) (1894-1951)

Tájkép villákkal

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 70 cm
j.j.l.: Ozorai Gulyás J.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%