Nagy Zsófi: Tájredukció 1., 2., 3.

223

Nagy Zsófi (1983)

Tájredukció 1., 2., 3. (sorozat)

(Tájredukció 1.) olaj, vászon, 20 x 20 cm, j. a hátoldalon: Nagy Zsófi

(Tájredukció 2.) olaj, vászon, 20 x 20 cm, j. a hátoldalon: Nagy Zsófi

(Tájredukció 3.) olaj, vászon, 20 x 20 cm, j. a hátoldalon: Nagy Zsófi
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel