Nagy Zsófi: Tájredukció 1., 2., 3.

Nagy Zsófi (1983)

Tájredukció 1., 2., 3. (sorozat)

(Tájredukció 1.) olaj, vászon, 20 x 20 cm, j. a hátoldalon: Nagy Zsófi

(Tájredukció 2.) olaj, vászon, 20 x 20 cm, j. a hátoldalon: Nagy Zsófi

(Tájredukció 3.) olaj, vászon, 20 x 20 cm, j. a hátoldalon: Nagy Zsófi
festmény