Halvax Gyula (1906-1984)

Tajtékos hullámok

Technika: olaj, vászon
Méret: 72 x 96 cm
j.j.l.: Halvax Gyula 1962

Ár: 196 000 Ft (630 EUR*, 682 USD*)