53

Takáts Márton (1971)

Balaton I. (2022)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 120 cm
j.b.l.: TM22
j.h.: Takáts Márton
HUF 400 000 — 550 000
EUR 1 111 — 1 528
USD 1 223 — 1 682

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (833 EUR*, 917 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00