135

Tichy Kálmán (1888-1968)

Támadás Pelagosa ellen

akvarell, papír, 27,5 x 19 cm, j.j.l.: Tichy Kálmán 1915
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%