116

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975)

Táncoló nő - Claire Luce

Technika: bronz, vörös márvány
Méret: 40,5 x 26 x 18 cm
jelzett.: K. Strobl

Eredetije a Göcseji Múzeumban található, a szobor címe: "Táncoló nő - Claire Luce", készült 1934-ben. (ltsz.: 76.3.49.)
HUF 490 000 — 650 000
EUR 1 361 — 1 806
USD 1 498 — 1 988

Kikiáltási ár: 350 000 Ft (972 EUR*, 1 070 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%