Jovián György: Tanulmány a bontáshoz I-II. (2013)

87

Jovián György (1951)

Tanulmány a bontáshoz I-II. (2013)

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 40 cm
j. a hátoldalon: Jovián György
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 667 EUR*, 1 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%