Jovián György: Tanulmány a Bontáshoz [vörösben] (PSG tétel)

307

Jovián György (1951)

Tanulmány a Bontáshoz [vörösben] (PSG tétel)

olaj, vászon,
100 x 100 cm,
j. a hátoldalon: Jovián György 2011
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%