16

Jovián György (1951)

Tanulmány tulipánokkal (2013)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
j. a hátoldalon: Jovián György
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 389 — 1 667
USD 1 529 — 1 835

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%