31

Bozsó János (1922-1998)

Tanya

olaj, vászon,
40 x 50 cm,
j.j.f.: Bozsó J 1958
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%