Kurucz D. István (1914-1996)

Tanya

Technika: olaj, fa
Méret: 16 x 22 cm
j.j.l.: Kurucz
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (100 EUR*, 110 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00