296

Bozsó János (1922-1998)

Tanya

olaj, farost,
42 x 61 cm,
j.j.l.: Bozsó J 1958
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%