• Invalid node ID
65

Bajor Ágost (1892-1958)

Taormina

Technika: színezett rézkarc
Méret: 19 x 16 cm
j.b.l.: Taormina, j.j.l.: Bajor Ágost
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: