517

Réti Mátyás (1922-2002)

Tapolcai részlet

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Réti
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 50 000 Ft