336

Zorkóczy Gyula (1873-1932)

Tátra

Technika: olaj, karton
Méret: 24 x 34 cm
j.j.l.: Zorkóczy Gy
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 221 000 Ft (710 EUR*, 769 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Jelenlegi licit: 170 000 Ft
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00