207

Mednyánszky László, báró (1852-1919)

Tátrai táj

olaj, karton, 20x29 cm, j.j.l.: Mednyánszky; MNG bírálati szám: 1576/1980
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%