217

Molnár József (1821-1899)

Tavasz

olaj, vászon
111 x 85 cm
j.j.l.: Molnár
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%