Bölcskey Ferenc: Tavasz Budakalászon (1933)

Bölcskey Ferenc (1897-1976)

Tavasz Budakalászon (1933)

Technika: olaj, kartonlemez
Méret: 70 x 86 cm
j.j.l.: Bölcskey 933. okt. Budakalász