127

Mednyánszky László, báró (1852-1919)

Tavaszi kert

Technika: olaj, kartonra kasírozott vászon
Méret: 25 x 35,5 cm
j.j.l.: Mednyánszky
hátoldalon hagyatéki bélyegző, MNG bírálati szám: 1681/96
HUF 1 700 000 — 2 200 000
EUR 5 463 — 7 069
USD 5 912 — 7 651

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%