TAVASZI ONLINE ÁRVERÉS ÉS VÁSÁR MEGHOSSZABBÍTÁSA + AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN - 2020.

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Két eseményünkre szeretnénk felhívni figyelmüket!

Jelenleg már zajlik honlapunkon a TAVASZI ONLINE ÁRVERÉSÜNK ÉS VÁSÁRUNK.
A vásár alatt az értendő, hogy a tételek villámáron azonnal elvihetőek, nem kell megvárni az árverés végét.
Amennyiben az adott tételen még nincsen licit, abban az esetben lehet villámáron megvásárolni.
A villámár a kikiáltási ár + 30%, ami már magába foglalja a 25%-os aukciós jutalékot.
A licitzárás időpontja meghosszabbítva május 24-ig!

Második hírünk: reménykedő szívvel és örömmel hirdetjük, hogy a tervek szerint idén ismét megrendezzük nyári balatoni nagyaukciónkat a Vaszary Galériában.

KERESÜNK:
Balaton, nyár, szerelem, életigenlés, barátság, akt, víz, nap, kék, zöld, sárga, arany, folyó, tenger, hal, madár, gyümölcs, virág, vitorlázás, lovaglás, tenisz, golf, béke, harmónia……szóval mindent, ami életerőt tud adni az újrakezdéshez, a reményhez, a jövőhöz...
…és mindez klasszikus- és 20.századi modern festményekben, szobrokban, műtárgyakban “elmesélve”, valamint Zsolnay- és Óherendi porcelánokat, magyar kerámiákat, posztereket, relikviákat, ezüstöket és aranyakat….
Kortárs anyagunk már most fantasztikus, tudniillik a járvány miatt elmaradt TAVASZI TÁRLATunkra begyűjtött anyag lesz a törzse. Egészen rendkívüli tételek jöttek már most össze, amiket nem volt szívünk “ellőni” abban a bizonytalan, pesszimista, zűrzavaros, lelombozó időszakban.

MŰTÁGYLEADÁS HATÁRIDEJE: 2020. június 19.

KAPCSOLATFELVÉTEL:
info@pinteraukcio.hu
+36 30 3310600
Kérésre a szállításba tudunk segíteni!

AZ ÁRVERÉS CÍME:
PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN - 2020.
Balaton, nyár szerelem……..

AZ ÁRVERÉSI KIÁLLÍTÁS HELYSZÍNE: VASZARY GALÉRIA, Balatonfüred

Az árverés dátuma: 2020.08.15., szombat koraeste

Aknay János (1949): Angyal született (olaj, vászon, 140 x 290 cm, j.b.l.: AJ)

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Bacsek Júlia, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery