21

Kovács Lehel (1974)

Tavaszi táj (2012)

Technika: olaj, vászon
Méret: 20 x 50 cm
j. a hátoldalon: K. Lehel 2012
HUF 300 000 — 400 000
EUR 833 — 1 111
USD 917 — 1 223

Kikiáltási ár: 110 000 Ft (306 EUR*, 336 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%