101

Kéri Rita

Távolabb, magasabbra (2018)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
j. h.: Kéri Rita
Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 414 EUR*, 1 530 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%