43

Dietrich, Adolf (1869-1953)

Távolban vitorlák a Balatonon

olaj, vászon
50 x 70 cm
j.b.l.: Dietrich A
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%