94

Kádár Katalin (1951)

Távoli partok

Technika: olaj, fatábla
Méret: 48 x 48 cm
j.j.l.: Kádár Katalin
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (833 EUR*, 917 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%