16

Baksai József (1957)

Távolodás (Kassák Lajos)

Technika: tus, akvarell, karton
Méret: 26,5 x 26 cm
j.j.l.: Baksai 2017
HUF 120 000 — 170 000
EUR 386 — 546
USD 417 — 591

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30