63

Braun András (1967-2015)

Te sötétben bújkáló

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 120 cm
j. a hátoldalon: Braun András '15
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%