185

Haranglábi Nemes József (1889-1976)

Téli Buda

olaj, vászon, 54 x73 cm, j.j.l.: Nemes 1958
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%