277

Doór Ferenc (1918-?)

Téli Budapest a Margit híddal

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Doór
hátoldalon Képcsarnok Vállalat címke
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%