Kövesdy Géza (1887-1950)

Téli hegycsúcs

Technika: akvarell, papír
Méret: 23,5 x 15,5 cm
j.b.l.: Kövesdy G

Ár: 21 000 Ft (67 EUR*, 73 USD*)