88

Dobroszláv Lajos (1902-1986)

Téli idill

Technika: akvarell, papír
Méret: 23,5 x 45,5 cm
j.j.l.: Dobroszláv Lajos
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%