109

Kézdi Kovács Elemér (1898)

Téli táj

olaj, vászon, 75 x 100 cm, j.b.l.: Kézdi Kovács Elemér
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%