444

Szlányi Lajos (1869-1949)

Téli táj

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 33 x 36,5 cm
j.j.l.: Szlányi L.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%