129

Koszkol Jenő (1868-1935)

Téli táj

Technika: akvarell, papír
Méret: 26 x 38 cm
j.j.l.: Koszkol Jenő Angyalföld 889

HUF 60 000 — 80 000
EUR 167 — 222
USD 183 — 245

Kikiáltási ár: 48 000 Ft (133 EUR*, 147 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%