Koszkol Jenő (1868-1935)

Téli táj

Technika: akvarell, papír
Méret: 26 x 38 cm
j.j.l.: Koszkol Jenő Angyalföld 889

Ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)