Berkes Antal: Téli utca

Berkes Antal (1874-1938)

Téli utca

Technika: olaj, vászon
Méret: 25,5 x 39,5 cm
j.j.l.: Berkes
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (690 EUR*, 751 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%