112

Berkes Antal (1874-1938)

Téli utca

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Berkes A.
HUF 260 000 — 320 000
EUR 835 — 1 028
USD 904 — 1 113

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30