506

Ámos Imre (1907-1944)

Templombelső

olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.j.l.: szeretettel Lukács Lajosnak Ámos Imre
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (7 712 EUR*, 8 346 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 3 120 000 Ft (10 026 EUR*, 10 850 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00