Ámos Imre (1907-1944)

Templombelső

olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.j.l.: szeretettel Lukács Lajosnak Ámos Imre

Ár: 3 360 000 Ft (10 797 EUR*, 11 685 USD*)